Zaujímavé články

Auto na Vianoce za polovičnú cenu

Vianoce neprinášajú len ošiaľ a nákupy darčekov na poslednú chvíľu. Môžu byť aj príležitosťou na výhodnú kúpu automobilu.

Korona zmenila aj nakupovanie áut: Ako ho dnes viete získať a financovať?

BRATISLAVA – Pre bežný život je dnes vlastné auto takmer nevyhnutnosťou. Nad jeho kúpou navyše začali v súčasnosti oveľa viac rozmýšľať aj ľudia, ktorí ho doteraz odmietali. Jedným z hlavných dôvodov je snaha obmedziť cestovanie prostriedkami hromadnej dopravy a riziko nákazy koronavírusom.

Ako vybaviť lízing na auto počas aktuálnej situácie

Rok 2020 nám priniesol neľahké časy. Ochorenie Covid – 19, ale aj jeho následky ako zatvorené školy, škôlky, prepúšťanie a obmedzenia v práci spôsobili ľuďom viaceré problémy.

Všetko, čo by ste mali vedieť o lízingu

Ak zvažujete kúpu auta a nemáte našetrenú potrebnú hotovosť, lízing je často prvou voľbou. Prečítajte si, čo všetko vám lízing ponúka. Čo je vlastne lízing

Modernizácia ambulancie nemusí byť problém a prináša i spokojných pacientov

Kvalitné, moderné a dostupné služby sú dnes hlavnou témou lekárskych odborníkov. Že zdravotníctvo sa potrebuje orientovať najmä na pacienta, počujeme z každej strany.

Rozmýšľate nad novým autom? Tu je šesť spôsobov, ako pri kúpe ušetríte

Dnešná doba je náročná. Potrebujeme si zaistiť bývanie, vybavenie domácnosti a zväčša aj auto. Lenže kde na to všetko zobrať peniaze? Auto si nekupujeme každý deň a nestojí pár eur. Preto je dôležitá príprava.

Úver alebo leasing, čo je výhodnejšie?

Ak zvažujete kúpu auta a nemáte našetrenú potrebnú hotovosť, asi stojíte pred podobnou otázkou.

Elektromobily kúpime lacnejšie. Na cestách bude viac ekovozidiel

Elektromobil - doména environmentálnych nadšencov či skutočná výzva zmeniť životné prostredie a uľaviť ťažko skúšanej prírode? Elektromobilita je aktuálne veľmi populárnou témou.

Koľko stojí najlacnejší elektromobil? Cena vás poteší!

Elektromobil je lacnejší, ako sa zdá. Asi každý mal v detstve autíčko na diaľkové ovládanie a jazda na autodróme patrila k obľúbeným jarmočným zábavkám. Elektromobily však vyrástli a dnes už predstavujú relevantnú konkurenciu pre dieslové aj benzínové motory.